Dzisiaj i wczoraj do Suite Shopu trafiły nowe wnętrza z kolekcji LE . Moim zdaniem są bardzo fajne i praktyczne, napewno chociaż jedno kupię . A wam się podobają ? Kupicie coś ? Skomentujcie.
czwartek, 12 lipca 2012
Zablokowane apartamenty
Od dziś aby kupić nowy apartament trzeba mieć np. 10 poziom - Beach Villa , 12 poziom -Alpine Chalet , 7 poziom - Pentohouse . Moim zdaniem nie jest to dobra zmiana . Od niedawna dużo rzeczy jest na poziomy , np. dołączenie do imprezy -3 poziom , kluby 11 poziom . Zaczyna mnie to powoli wkurzać , ale cóż to decyzja adminów. W sumie aby zdobyć te poziomy wystarczą dwa tygodnie na stardoll . A co wy o tym myślicie ? Skomentujcie .
Nowa statuetka
Przeglądając statuetki, zauważyłam
ciekawą rzecz. Jedna z nich tyczy się 4 pokoi luksusowych. Z czego ja
wiem, takie pokoje są tylko 3. Czyżby admini szykowali nowy pokój?
Co o tym myślicie? Jaki waszym zdaniem może się teraz pojawić pokój?
Może to kolejny błąd ?
Nowa kolekcja Bonjour Bizou
Ostatnia okazja !
Admini poimformowali nas o tym , że jest już ostatnia szansa na wykupienie pakietu MEGASTAR . Wykupicie sobie? A może już macie ? Skomentujcie.
Nowe HB
Dziś do Starplazy trafiło nowe HB , jest to niebiesko-zielona tunika. Ja jej nie kupie , bo mi się nie podoba i jest za droga aż 19 sd , ale każdy ma inny gust i w sumie to HB . A więc, kupicie ją ? Skomentujcie.
środa, 11 lipca 2012
StarDesing- Rebecca BonBon
Przy małej zmianie proxy możemy skorzystać z 4 specjalnych szablonów i zaprojektować ubrania zupełnie za darmo.
1. Zmieniamy proxy na 71.251.93.149 port 80
2. Wchodzimy na http://www.stardoll.com/pl/starDesign.php?brandId=483
3. Logujemy się.
Podobają się wam ?
Zrobicie ?
Subskrybuj:
Posty (Atom)




