Uzależnieni od Stardoll.

Strony

  • Strona główna
  • Starpunkty
  • O nas...
  • Regulamin
  • Darmowe Reklamy
  • Prezentacje

czwartek, 12 lipca 2012

Ostatnia okazja !

Admini poimformowali nas o tym , że jest już ostatnia szansa na wykupienie pakietu MEGASTAR . Wykupicie sobie? A może już macie ? Skomentujcie.

Autor: Mikaa008 o czwartek, lipca 12, 2012
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Szukaj na tym blogu

Archiwum bloga

  • ▼  2012 (15)
    • ▼  lipca (15)
      • Nowe wnętrza w LE
      • Zablokowane apartamenty
      • Nowa statuetka
      • Nowa kolekcja Bonjour Bizou
      • Ostatnia okazja !
      • Nowe HB
      • StarDesing- Rebecca BonBon
      • Jak dostać się do klubu Disney Fashion Language ?
      • Darmówki od Sharpay z HSM ;)
      • Darmowy żakiet
      • Nowa lalka
      • Zaginiona torebka od ''Le''
      • "Millionarie Mansion"
      • Darmowa torebka
      • Ukryte Sklepy.

O mnie

Mikaa008
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.