czwartek, 12 lipca 2012

Nowe wnętrza w LE

Dzisiaj i wczoraj do Suite Shopu trafiły nowe wnętrza z kolekcji LE . Moim zdaniem są bardzo fajne i praktyczne, napewno chociaż jedno kupię . A wam się podobają ? Kupicie coś ? Skomentujcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz