czwartek, 12 lipca 2012

Nowa kolekcja Bonjour Bizou

Dziś w Starplazie przywitała nas nowa kolekcja Bonjour Bizou . Według mnie niektóre ubrania są ładne i kupie sobie pare z nich np. spodenki , marynarkę , oraz niebieski gorset.A wam coś się podoba ? Kupicie coś ? Skomentujcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz