środa, 11 lipca 2012

Zaginiona torebka od ''Le''

Na poniższym obrazku stoi blondynka z żółtą torebeczką , przeglądając Nowości w Starplazie nie znalazłam jej , z ciekawości weszłam do samego sklepu , też jej tam nie było. Czyżby kolejny błąd ? Czy może torebka pojawi się później ?
 Co wy o tym myślicie ?






EDIT :

"Zaginiona" torebka już jest! Znajduje się na 2 piętrze i kosztuje 55 sd. Musiała niedawno wejść, bo zostało jeszcze dużo sztuk. Kupicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz