Na poniższym obrazku stoi blondynka z żółtą torebeczką , przeglądając Nowości w Starplazie nie znalazłam jej , z ciekawości weszłam do samego sklepu , też jej tam nie było. Czyżby kolejny błąd ? Czy może torebka pojawi się później ?
Co wy o tym myślicie ?
EDIT :
"Zaginiona" torebka już jest! Znajduje się na 2 piętrze i kosztuje 55
sd. Musiała niedawno wejść, bo zostało jeszcze dużo sztuk.
Kupicie?
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz