Przeglądając statuetki, zauważyłam
ciekawą rzecz. Jedna z nich tyczy się 4 pokoi luksusowych. Z czego ja
wiem, takie pokoje są tylko 3. Czyżby admini szykowali nowy pokój?
Co o tym myślicie? Jaki waszym zdaniem może się teraz pojawić pokój?
Może to kolejny błąd ?

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz