Od dziś aby kupić nowy apartament trzeba mieć np. 10 poziom - Beach Villa , 12 poziom -Alpine Chalet , 7 poziom - Pentohouse . Moim zdaniem nie jest to dobra zmiana . Od niedawna dużo rzeczy jest na poziomy , np. dołączenie do imprezy -3 poziom , kluby 11 poziom . Zaczyna mnie to powoli wkurzać , ale cóż to decyzja adminów. W sumie aby zdobyć te poziomy wystarczą dwa tygodnie na stardoll . A co wy o tym myślicie ? Skomentujcie .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz