czwartek, 12 lipca 2012

Nowe HB

Dziś do Starplazy trafiło nowe HB , jest to niebiesko-zielona tunika. Ja jej nie kupie , bo mi się nie podoba i jest za droga aż 19 sd , ale każdy ma inny gust i w sumie to HB . A więc, kupicie ją ? Skomentujcie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz