Strony
Strona główna
Starpunkty
O nas...
Regulamin
Darmowe Reklamy
Prezentacje
czwartek, 12 lipca 2012
Nowe HB
Dziś do Starplazy trafiło nowe HB , jest to niebiesko-zielona tunika. Ja jej nie kupie , bo mi się nie podoba i jest za droga aż 19 sd , ale każdy ma inny gust i w sumie to HB . A więc, kupicie ją ? Skomentujcie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz